درباره ما


آکادمی راهبر در آذرماه 1399 به ثبت رسید، اما فعالیت رسمی خود را پس از یک سال برنامه‌ریزی برای برگزاری دوره‌ها و تهیه محتوای آموزشی کاربردی آغاز کرد. آکادمی راهبر به‌عنوان اولین آکادمی آموزش تخصصی و متمرکز بر حسابرسی داخلی، مدیریت ریسک و راهبری شرکتی، رسالت خود را ارائه‌ی آموزش‌های کاربردی، اثربخش و منعطف به اعضای حرفه، علاقه‌مندان و شرکت‌های بورسی و غیربورسی می‌داند. برای تحقق این هدف، مدرسان آکادمی از میان برجسته‌ترین اعضای حرفه و دانشگاه، دارای سابقه‌ی کار اجرایی در شرکت‌ها و پروژه‌های بین‌المللی و داخلی و متخصص در موضوع مورد تدریس انتخاب می‌شوند. 

هیئت موسس این آکادمی، «دکتر محمد غواصی کناری» به‌عنوان مدیر عامل و «شاهرخ شهرابی» به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره است.


شاهرخ شهرابی

شاهرخ شهرابی

کاندیدای دکترای تخصصی حسابداری در دانشگاه تربیت مدرس، بیش از 13 سال سابقه در حوزه حسابرسی داخلی، راهبری شرکتی و مدیریت ریسک در شرکت‌های داخلی، خارجی، بورسی و فرابورسی در عناوین مختلف، عضو کمیته حسابرسی شرکت‌های بورسی و غیربورسی، تالیف بیش از 25 عنوان کتاب و مقاله حرفه‌ای و پژوهشی.
محمد غواصی کناری

محمد غواصی کناری

کاندیدای دکترای تخصصی حسابداری در دانشگاه تهران، بیش از 10 سال سابقه در حوزه حسابرسی داخلی، راهبری شرکتی و مدیریت ریسک در شرکت‌های داخلی، خارجی، بورسی و فرابورسی در عناوین مختلف، عضو کمیته حسابرسی شرکت‌های بورسی و غیربورسی، تالیف بیش از 45 عنوان کتاب و مقاله حرفه‌ای و پژوهشی، برگزیده...